| Bogdan027 a întrebat:

Ma puteti ajuta putin la minecraft cu ceva, am o problema uneori cand intru nu am sunet, as vrea sa ma ajutati cei mai,, in ale minecraft-ului,, ( cred ca este un bug nu stiu ).

2 răspunsuri:
| readdevil a răspuns:

Salut! Ma joc Minecraft numai cand sunt suuper plictisit si deprimat. Cam 2 saptamani (non-stop) pe an deci nu sunt expert.
Am impresia ca am patit si eu asa ceva si o sa iti spun cum am resusit sa rezolv problema.

1.Intri in Minecraft;
2. Intri intr-o lume deja creata de tine sau poti crea tu una noua;
3. Ti apasat pe F3 si pe tasta S si sunetul ar trebui sa revina

Posibil sa nu mearga din prima dar incerci de mai multe ori si cred ca o sa mearga.

| Bogdan027 explică (pentru readdevil):

Am incercat si nu merge. Stii alte căi?