| kalibra21 a întrebat:

Salut.Ma puteti ajuta si pe mine cu niste programe hack? Orice fel de programe.ma pasioneaza chestiile astea si vreau sa stiu cat mai multe.Am inceput cu Wpe Pro la un joc WOW, de asemenea este si Cheat Engine dar nu merge la jocurile online din cate am vazut, dar nu vreau neaparat pentru jocuri.Multam!winking

Răspuns Câştigător
| kArAgoNNNcoD a răspuns:

Deci tu ai zis ca vrei hackuri? eu stiu ca daca tu o sa mai joci cu hackuri o s-ti pierzi experienta.Dar oricum o sa-ti dau catveva:pentru epic duel-cheat engine; pentru cs1.6-aim hack, super simple wall si mai gasesti tu; la conquistador poti folosi cheat engine ca sa poti opri timpul
Si cam atat stiu...Bafta si nu uita sa-mi dai funda daca ti-a fost de folos raspunsul!winking