| Katalin12 a întrebat:

Ma puteti ajuta urgent? VA ROG. Am un server de Counter Strike si doar eu pot intra pe el alti playeri nu pot intra.
Intrebare este: Cum fac sa poata intra pe sv si alti playeri?
Serverul nu este hostat, dar sunt sigur ca exista o solutie si fara Host Raspunsul ajutator primeste FUNDITA!

1 răspuns:
| M1hai a răspuns:

Daca sunt pe acceiasi retea de internet nu ai nici o sansa sa le mearga incearca pe alte retele de net sa iti intre