| Ivan_Mihai_1992 a întrebat:

Ma puteti lamuri si pe mine in legatura cu toate tipurile de modare pentru. un Xbox 360, mai exact unul slim? Am auzit de o gramada de chestii in legatura cu asta: JTAG, RGH si alte chestii.

1 răspuns:
| TheAlexCrt a răspuns:

Ai noroc! Sunt expert in Xbox 360.
RGH :Nu prea sunt sigur, dar cred ca iti decodeaza consola si te ajuta la boot-uri (nu prea recomand )
Alta optiune ar fi sa-ti modezi cu un port USB (cel mai usor )doar ca iti trebuie un soft care costa si nu-l poti pirata...
Alta optiune ar fi sa dai un reset din fabrica si dupa sa modezi consola cu JTAG ai un tutorial aici :
http://www.youtube.com/watch?v=TNDFLJm4PEA

Sper sa te ajute si mult noroc la Gameplay!