| Mihaiuiy a întrebat:

Salut, ma tot intreb cum este cu paysafecard.

Stiu cum merg lucrurile, chiar ieri am cumparat ceva, dar tot nu inteleg cum e cu taxele acelea.

Am citit de acolo Taxe si limite, ok limitele stiu cum se rezolva, adica sa-mi fac alea nelimitate, dar nu stiu cum e cu taxele.

Din cate am inteles, daca nu fac o tranzictie la 12 luni( 1 an), trebuie sa platesc sau ceva gen.

Vreu sa stiu ce si cand trebuie sa platesc, daca trebuie, daca nu trebuie.

Ms!

:*

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Nu platesti nimic la PS. Taxele constau in ideea de "TVA", taxe de conversii etc.

| Mihaiuiy explică (pentru CM7YRE):

Multumesc.

| CM7YRE a răspuns (pentru Mihaiuiy):

Cu placere!