| AnonimDedicat a întrebat:

Salut, mai demult am descoperit niste siteuri care iti dau robux gratis daca faci niste quizuri sau iti instalezi o aplicatie si imi dadea cate 2-3 robux si chiar mergea si nu inteleg cum. Sunt sute de siteuri din astea si merg dar de ce si cum? Se poate intampla ceva daca am facut si eu? Am dat doar numele de la roblox si atat dar mereu cand facem un quiz sau ceva imi cerea human verification.Mi se pot fura cardurile? Daca da cum pot sa scap, mi-am reinstalat si windowsul?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Daca nu ai dat mesaje/nu ai bagat card esti ok, nu iti fura nimeni nimic.