| Paul_Gidigeanu_1989 a întrebat:

Salut,mai exact cum se construieste cladirea breslei in metin2? Am tot ce trebuie dar nu gasesc nicaeri ce fac cu materialele

3 răspunsuri:
| digit12 a răspuns:

Du-te in tinutul blestemat si acolo iti cumperi loc si gata. Funda?

| SomnoroasePasarici a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii sef de breasla, trebuie sa ai lv 20la breasla la ai cate 200 din fiecare material si cauti un vanzator de terenuri si o sa gasesti vanzator mai gasesti map1 si in tinutul blestemat

| Paul_Gidigeanu_1989 explică:

Nu m-au ajutat de loc raspunsurile, intr-un final am descoperit singur...ma interesa cum se construieste nu ce imi trebuie