| cristinel375 a întrebat:

Salut, mai tine cineva minte internet cafe care era acum ceva timp prin multe orase?! ...Acum au disparut ca toata lumea si-a cumparat pc s-a.m.d
Intrebare mea este un business in care sa regasesti acel intenet cafe de demult cu cateva pc-uri sa duca orice joc si 1-2 console ps4 sau xbox se mai merita? Ar mai veni lumea?
Astept o parere..Multumesc

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Daca il pui intr-o zona populata, ideal langa un liceu sau o scoala da mai vine lumea. Sunt destui care vor sa joace Fortnite sau PUBG si nu au un pc destul de bun. Si daca iei FIFA si Mortal Kombat pentru consola o sa vina cate 2 sau mai multi sa faca versus.