| Dragos1600 a întrebat:

Salut,merge asphalt 8 pe laptop sa-l conduci cu volanu?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Acest joc e pentru telefoane nu pentru pc-uri. Il poti face sa mearga si pe pc dar mai greu iar volan sau joysteak nu cred ca sunt bune la acest joc...

| Dragos1600 explică (pentru lpavel):

Iti spun eu sigur ca nu merge greu, il joc de cand a aparut, detin un laptop cu windows 8.1 si merge fara probleme.

| lpavel a răspuns (pentru Dragos1600):

Bine, imi pare bine s-aud asta! Pai atunci nu-ti ramane decat sa imprumuti de la cineva un volan sa incerci sau cauta pe youtube... Bafta!