| AlexHDROU a întrebat:

Salut, merită sa dau minecraft si gta 5 pe rdr2 si grand turismo sport?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de tine. Daca te-ai plictisit de ele si vrei sa joci alteceva, probabil... Gran Turismo Sport este plictisitor af avand in vedere ca este mai mult simulator si cursele se petrec in principal pe circuit. RDR2 este un GTA mai plictisitor dar daca te atrage ideea de western se poate merita. Ca pret, in total, sunt aproape egale.

| AlfredoAlfonzo a răspuns:

Personal nu recomand sa dai gta 5 pe rdr chiar daca e mai nou rdr2 in gta 5 ai mult mai multe sanse sa te distrezi cel putin dupa parerea mea, si de minecraft nu stiu ce sa zic, devine uneori nostalgic sa te joci si parca iti vine iar dor-ul.