| Wanker a întrebat:

Salut, merita sa imi cumpar un PS3 in anul acesta? Credeti ca vor mai aparea jocuri pe aceasta consola (precum MK X )? As vrea sa aud parerile voastre

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce in ce mai multe jocuri nu vor aparea pentru old gen. uite cume noul Batman sau noul Fallout. doar morti aia idioti dupa bani scot cum ar fi EA sau ACtivision. ce pretentii ai la EA a scos fifa pana in 2012 pe ps2 ratati naibi laughing. Intreadevar au facut bani dar e de ****