| Andrei656 a întrebat:

merita sa imi iau controller de Xbox One dar sa il folosesc la PC cu fir?
Ca nu pot gasi reciver de xbox one la PC
Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-l specific si pentru pc. daca cumperi unul doar pentru Xbox One nu iti va merge

| Kiosi a răspuns:

Depinde la ce il folosesti.
Ti-as recomanda cablu si nu reciever doarece cu reciever ai mai mult lag iar la jocuri tip FPS se simte o diferente relativ mare.

| Andrei656 explică (pentru Kiosi):

Stiu dar nu stiu daca sa il cumpar deoarece exista controller de 360 care e mai ieftin cu 20 de lei si vine cu reciver, dar parca imi mai place de One.Ar trebui sa il cumpar?