| Nicusor7162S a întrebat:

Salut, mi-am achizitionat niste casti Marvo HG9035 si am o problema, cand stau pe discord si vorbesc cu ceilalti cateodata mi se intrerupe, nu mai aud nimic timp de 1-3 secunde si cand ii aud iar ei nu ma mai pot auzi, dar eu ii aud si daca vreau sa ma auda iar trebuie sa ies de pe server si sa intru iara.Chiar vreau sa rezolva aceasta problema.DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Anonim2006 a răspuns:

Salut! După părerea mea zic că ar trebui sa te duci la magazinul din care ai luat căștile și să le zici de problema poate o pot rezolva iar daca nu pot zile să îți de-a alte căști noi.Succes cu problema la căști!