| Pricop_Alex_1998 a întrebat:

Mi-am achizitionat un laptop nou si am instalat windows 10 pe el. Orice metin am incercat sa joc imi apare Metin2.CREATE_NO_APROPIATE_DEVICE... am incercat cu Troubleshoot compatibility de zeci de ori dar degeaba. am dat update la driverul de la placa video. nu stiu ce sa mai fac. Ma poate ajuta careva cu niste sfaturi?

1 răspuns:
| SmokeDeejay a răspuns:

Intrii în client și selectezi toate executabilele. Click dreapta --> Properties --> Compatibilty --> Selectezi Windows SP3 și bifezi căsuța cu Run as administrator. Apply și Ok.