| degandaniel a întrebat:

Mi-am achizitionat un Xbox360 si as vrea sa stiu ce jocuri se pot downloada free de pe xbox.

2 răspunsuri:
| Kashhe a răspuns:

Informația pe care ți-o voi oferi nu este sigură, doar o presupunere.
Exact cum PlayStation are PS Store, așa și Xbox ar trebui să aibă un market de pe care să poți lua jocurile online.
Ei bine, ar trebui să te uiți pe acolo după jocurile categorizate: free sau trial
Jocurile free sunt jocurile pe întregime gratuite.
Jocurile trial sunt jocurile pe care le poți juca gratuit doar până la un anumit punct.