| NicolaeMihai a întrebat:

Salut mi-am bagat World of tanks si mi-am luat wot test 9.7 dar u am credite si gold mult si exp imi dati si mie un link cv de unde sa iau test common dala sa imi dea gold exp si credite multe? pls si trebuie sa fac un update la wot normal de 4 gb sa-l fac?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Amuzant. Nu intelegi absolut nimic din ce se intimpla. Serverul de test e deschis doar in perioade de dinainte de update, tocmai ca lumea SA TESTEZE ce si cum. Pe serverele normale de joc nu iti da nimeni gold si credits din tzeava.

| Kreefy a răspuns:

Intri pe site original la wot si dai la news, a trebuii sa gasesti acolo comon test