| TheHector a întrebat:

Mi-am cmparat Euro Truck Sumulator 2 de pe steam si nu imi merge. Imi intra in el, si cand imi selectez profilul si sa dau play mi se incarca un sfert si dupa imi zice "Euro Truck Simulator 2 - Steam has Stopped working"

-Am windows 10 si inainte aveam windows 7 si mi-a mers cateva zile si mi-a aparut aceeasi eroare fara sa-i fac nimic.

Ce sa fac? va rog ajutati-ma dau funda!

2 răspunsuri:
| Louys a răspuns:

Incearca sa reinstalezi jocul, daca problema persista, o sa iti dau alte solutii.

| TheHector explică (pentru Louys):

Nu am facut asta inainte sa pun intrebarea