| Vanciu_Catalin_1990 a întrebat:

Salut.Mi-am cumparat fifa15 (original) si nu stiu cum sa descarc programul SHADER.Ma puteti ajuta si pe mine? Funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Nu stiu ce program e "shader", dar, daca intampini erori la jocul Fifa 15, se poate sa fie legat de Pixel Shader, care e o caracteristica a placii video si de care unele aplicatii se folosesc prin componenta fizica. Shader sau Pixel shader vine la pachet cu placa video, face parte din placa. Si se poate imbunatati doar cumparand o alta placa grafica. Daca prin "shader" te referi la altceva, e bine sa vii cu detalii.