| Ionut_Adrian_2002 a întrebat:

Salut,mi-am cumparat GTA V si imi mai frameaza cateodata,de fapt mai mereu,si am un laptop destul de bun cred. Are tot ce trebuie pentru a functiona GTAul, este un Lenovo, cu procesor de i5, 4 gb de ram, placa video NVIDIA GEFORCE GTX 1050 de 4 gb si tot imi frameaza.Nu stiu de ce, va rog sa imi spuneti ce sa fac, dau funda pentru cel mai bun raspuns, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Florin149 a răspuns:

Nu e de ajuns 4 GB Ram dar in rest e ok!

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

4gb ram nu sunt de ajuns pentru gta 5, iti trebuie minim 8, ideal 12+