| BanciuAlex0 a întrebat:

Mi-am cumparat ieri csgo pe steam, l-am instalat totul bun. Cand intru merge perfect setari tot dar cand vreau sa intru pe deathmatch sau casual sau altceva cand se incarca mapa sa dau accept imi da csgo has stop working. Sau cand se schimba mapa. Am windows 10, stie cineva cum pot rezolva?

2 răspunsuri:
| TufanelTufis a răspuns:

Incearca sa reinstalezi jocul. sau apasa click dreapta pe el in librarie, da-i properties si du-te la game files. si da-I check game integrity files incearca si vezi daca merge

| BanciuAlex0 explică (pentru TufanelTufis):

Am incercat...si degeaba