| AlexBoy88 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat jocul GTA 4 original si l-am instalat pe laptopul meu. Problema este ca nu pot juca decat pe cerinte low spre medium doar cu 31 de fps-uri.
Laptopul meu este un ASUS X550CC
Procesor Intel core i3 3217U 1. 80GHz
4GB ram DDR3 la 1600mhz frecventa
Placa video dedicata nVIDIA geforce GT 720M 2GB DDR3 64 bit
Care ar putea fi problema pentru ca eu m-am uitat la cerintele jocului de pe ambalaj si ar trebui sa mearga la High.
Ce as putea face?
Dau funda garantat!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Mai uita-te o data. Te-ai uitat foarte prost. Placa aia video e SLABA. Poate ea sa aiba si 50 GB de memorie...

| AlexBoy88 explică (pentru KodrutZ):

Argumenteaza te rog

| KodrutZ a răspuns (pentru AlexBoy88):

Google te rog. Degeaba o placa video are nspe giga de memorie atita vreme cit procesorul grafic e vai de steaua lui. Voila - http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-720M.90247.0.html