| astancaisebastian a întrebat:

Mi-am cumparat recent un cont de minecraft premium de pe G2a si vreau sa ii schimb numele, am aflat ca trebuie sa migrez contul, am incercat sa il migrez da de fiecare data nu imi merge si imi spune: Error! Wrong Minecraft username, email, or password. Dar emailul, username-ul si parola sunt corecte!
Va rog ajutati-ma! Pentru raspunsul care imi poate rezolva problema ii dau funda! happy

1 răspuns:
| iubesccascavalu a răspuns:

Guess what? I found a site that's giving Minecraft codes away for free! http://freeminecraft.cc