| Valentin_Valentin_1997 a întrebat:

Mi-am cumparat recent un mouse Marvo m310 scorpion. Daca il ridic foarte, foarte putin cursorul se misca haotic de unul singur. Exista vreo rezolvare?

Răspuns Câştigător
| Johny_George_1997 a răspuns:

Control panel->hardware and sound->mouse->pointer options->motion (aici ai o bara unde alegi viteza de miscare a mouse-lui. daca nu e de aici posibil sa fie o problema de la mouse.

1 răspuns:
| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Dai in control panel hardware and sound mouse pointer options si acolo gasesti sensivitatea si o dai mai mica daca e nou nu are cum sa fie problema daca e du-te de unde ai luat mouseul ca ai reducere funda?