| VladVega a întrebat:

Mi-am cumparat un Cd original cu Counter-Strike si s-a instalat impreuna cu steamul. S-a instalat corect, merge bine, nu am probleme cu el. Faza naspa e urmatoarea: Windows-ul meu nu mai functioneaza bine si trebuie sa-l schimb.
Ce se va intampla cu steamul?
Ce voi face cu jocurile care le am acum pe steam? Atata timp cat licenta jocurilor, am folosit-o deja pe steam.
Help, dau funda!

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Da o sa vada ca esti deja inregistrat si nu o sa-ti mai ceara cheia happy da asta se va intampla

5 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Contul de steam este oinline ceea ce inseamna ca licenta iti ramane si dupa reinstalare, ci va trebui doar sa te loghezi cu userul si parola ta din nou pe steam,

| VladVega explică (pentru MeConstantine):

Ok. Multumesc pentru sfat. Dar trebuie sa instalez cs din nou in pc nu? El se instaleaza odata cu steamul. Nu o sa fie vreo problema?

| MeConstantine a răspuns (pentru VladVega):

Nu o sa fie, il poti instala din nou happy

| VladVega explică (pentru MeConstantine):

Deci, dupa ce instalez windows-ul, pun cd-ul cu cs in dvd rom, dau instal si intru in contul meu de steam unde nu o sa-mi mai ceara licenta. Vreau sa fiu sigur de asta intreb.

| MeConstantine a răspuns (pentru VladVega):

Da o sa vada ca esti deja inregistrat si nu o sa-ti mai ceara cheia happy da asta se va intampla

| mihayy5 a răspuns:

Pai mai ai contul ar trebui sa il poti instala din nou