| fasterking a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un laptop, cu win 7 pe el, si nu am probleme cu el, merge bine pe alte jocuri, n-am lag, etc.Dar am incercat sa-mi descarc cs 1.6 pe el, dar orice cs as downloada, am aceiasi problema la el: Deci il descarc, il dezarhivez, si cand dau sa intru pe el, imi intra imi arata imaginea de fundal, muzica de la joc canta, se aude cand misti mouse-ul pe la meniu, dar nu-mi arata meniul. Daca apas ` pentru consola si scriu quit, merge, deci merge si consola. Doar ca nu-mi arata meniul ....Va rog, ajutati-ma! puppy dog eyes3

3 răspunsuri:
| CezarAjutorul a răspuns:

Incearca sa downloadezi alt Cs.De exemplu asta : http://www.csbestial.com/download.html

| Alexandru_Radu_1999 a răspuns:

Descarca meniu. cs16

| fasterking explică:

Nu merge ...deci ce sa fac? Dau funda!