| droid96 a întrebat:

Mi-am descarcat acum un joc, dar sunt doar fisiere. rar. Puteti sa-mi spuneti cu ce program pot sa instalez jocul?

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Trebuie sa dai pe prima arhiva click dreapta si extract files dar intai trebuie sa ai instalat programul winrar.

4 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Iti trebuie win rar pentru a dezarhiva fisierele.

| UbexFlo a răspuns:

Nu intodeauna vezi k s-ar putea sa fie arhiva gen iso nu stiu daca intelegi daca nu merge cu winrar incearca un daemon tools happy

| sNaK333 a răspuns:

Cu programul WinRAR. daca vrei sa ti-l dau da-mi un mesaj privat

| droid96 explică:

Pai is vreo 15 arhive. trebuie sa le dezarhivez pe toate pe rand? Daca nu,. imi spuneti cum fac cu daemo Tools?