| GigeIFrone a întrebat:

Salut mi-am descarcat CrossFire si toate bune mersi pana cand ajunge la x-trap se incarca pana spre final atunci se blocheaza acolo si nu mai continu si nu stiu ce sa ii fac si nu numai la jocul acesta imi face aceeasi problema si la BrawlBusters, S4league.
Si cand vreau sa descarc de pe net TeamViwer la fel se descarca pana la final si se opreste va rog cine stie sa imi spuna ce pot face dau Funda.

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Vezi să n-ai ceva viruși responsabili.
Scanează cu Malwarebytes.
Fă și asta:
Deschizi Internet Explorer> Tools> Internet Options> Advanced> Reset> bifezi Delete All, Reset și click și pe Restore to default settings, Apply și Ok.
Îți dă ceva eroare mai precis?