| Bogdan29013 a întrebat:

Salut,mi am descarcat PUBG Mobile si atunci cand vreau sa l deschid imi apare mesajul ca necesita acces la spatiul de stocare,dar are deja si am dat si restart la telefon si am permis si repermis accesul si tot nu merge, stie careva de la ce este?
Am J7 Pro 2017 daca are vreo importanta

Răspuns Câştigător
| DanielOCB a răspuns:

Nu, nu ai facut bine intra in setari=la manager de aplicatii sau cum ai tu dupa care intri la pubg mobile dai la permisiuni si dai la toate activare dupa care poti intra in joc? Funda?