| UpSideDownSix a întrebat:

Salut, mi-am descărcat recent două jocuri, merg bine, dar câteodată, la câteva minute merg greu, după iarăși merg bine și tot așa. Îmi puteți spune ce au și ce pot face ca jocurile să meargă cum trebuie?

Jocurile sunt: Youtubers life și Kingdoms and Castles Warfare

Componentele calculatorului meu sunt:
Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU E3300 @ 2. 50GHz 2.50 GHz
RAM: 4.00
64 bit
Placă video: NVIDIA GeForce 9400 GT
Windows: 10 Pro

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

E foarte bine. Ai ssd sau hdd?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poate daca spui si ce jocuri si pe ce le joci ai putea primi un raspuns util laughing

| UpSideDownSix explică (pentru Wr3nch):

Credeam că e evident, am spus că jocurile merg bine, adică calculatorul meu e bun pentru ele, și am spus că sunt două jocuri care se blocheză, înseamnă că nu e de la jocuri.

| UpSideDownSix explică (pentru Wr3nch):

Gata, acum e bine?

| UpSideDownSix explică (pentru Wr3nch):

S-a rezolvat, am schimbat windows-ul. Îți dau ție funda pentru că ai încercat să mă ajuți.

| Wr3nch a răspuns (pentru UpSideDownSix):

E foarte bine. Ai ssd sau hdd?