| Brunetu_Raul_1998 a întrebat:

Salut, Mi-am descarcat si eu jocul World of Tanks si mi-am facut cont dar cand vreau sa ma joc imi iasa pur si simplu.Deci bag adresa de email cu care am creat contul si parola, iar dupa aia se incarca si iasa pur si simplu din joc.(nu se incarca de tot sa imi intre in garaj.) Va rog ma ajutati si pe mine.

1 răspuns:
| nadasanpaul a răspuns:

Sunt mai multe cazuri :
1. Calculator slab (ai nevoie de minim 2 ram)
2. Dă click dreapta pe icoana jocului şi click pe RUN WHIT ADMINISTRATOR (sau ceva de genul asta)