| roby223 a întrebat:

Salut, mi-am descarcat un joc pe telefon se numește Free Fire și e ceva în gen PUBG. Când l-am descarcat mi s-a cerut sa ii dau acces la stocare, microfon și telefon. La primele doua I-am dat acces dar la telefon nu și când vreau sa ma joc iese din el și îmi cere sa ii dau acces la telefon.
Oare ii ceva suspect sau sunt eu paranoic?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Daca nu ii dai access la telefon se blocheaza cand te suna cineva pentru ca nu stie ce se intampla si o sa pierzi si apelul si tura din joc.