| Daddyy a întrebat:

mi-am descarcat un minecraft si pot sa imi aleg toate versiunile. dar am o problema, nu gasesc folderul. minecraft. si nu pot sa imi instalez skin-uri sau moduri. cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| Student23123 a răspuns:

Scrie la search asta :
%appdata% si o sa-ti dea ". minecraft"
fundita?

| Cristian_Alin_1990 a răspuns:

Daca scrii in ''start'' %appdata% si alegi roaming gasesti. minecraft unde poti sa-ti pui texturi dar nu skin-uri...pentru skin-uri descarcate iti trebuie versiunea cumparata care parca era 20 euro,)

| Butmalai_Ilie_1993 a răspuns:

Nu poti sa-ti pui skinuri si moduri, si eu pot sa-mi aleg toate versiunile vrei sa jucam impreuna?

| Daddyy explică (pentru Butmalai_Ilie_1993):

Da... laughing da-mi id tau de mess si vorbim acolo