| xSequel a întrebat:

Mi-am downloadat Reborn of Metin2(private server) si direct cand am intrat mi-o dat level 33.(is NINJA)
Si nu stiu de ce, dar cand am vrut sa ma duc la gardienii aia sa-mi pun magii n-o mers.AM apasat pe tati pe rand sa vad daca merge, dar nu(vreau sa-mi pun magiile alea cu arcu).
Nu ca nu stiu limba, dar nu merge sa-mi pun magii(este in italiana sau franceza).

Răspuns Câştigător
| killlerul7 a răspuns:

Incearca sa faci level mai mare ca la unele metine private skilurile se dau dupa lv 50

3 răspunsuri:
| Teo0stuff a răspuns:

Incearca metin 2 united si acolo te da lv 30 si ai voie sa iti pui magii!

| sabin2010 a răspuns:

Dai click pe gardian si dai pe prima optiune sa iti dea skills

| aspire a răspuns:

Pfff...da id tau s te ajut.am lvl 110tongue...asa ca fast