| stelistu720 a întrebat:

mi-am facut cont pe Metin2.Cum e jocul? merita sa-l descarc?

4 răspunsuri:
| คlєxヅ a răspuns:

Depinde de ce metin2, daca e ro iti recomand sa nu il descarci ca e praf. Daca e pvp sau asa ceva da merita. Ro-ul e praf.Iteme+0,rata foarte mica, GM-ul doarme.Cresti foarte greu. Si se injura acolo de te ia dracu, deci ro nu se merita dar un metin2 pvp da. Iti recomand Hammer.Eu acum joc. Si vezi pe youtube cum se descarca.

| AntoniaOrman a răspuns:

Depinde de tine daca iti place.
Eu m-am jucat dar m-am lasat pentru ca nu prea imi mai place.

| AntoniaOrman a răspuns:

Depinde daca iti place tie.
Eu m-am jucat dar m-am lasat ca nu prea imi mai place.

| labadecal a răspuns:

E beton