| anonim_4396 a întrebat:

Salut mi-am facut si eu un canal pe youtube de gaming va abonati la el xD?

6 răspunsuri:
| Antimanele104 a răspuns:

1 la mana, poate ne spui eventual si numele canalului de YT, ca noi sigur nu putem citi gandurile tale.Si 2 la mana,ce anume joci,ca sa stim ce audiente vei atrage(pasionati de RTS, FPS, RPG, TBS, etc.)

| KeNNT3D a răspuns (pentru Antimanele104):

Uite aici link:https://www.youtube.com/channel/UCOi3YxThpLqFBM1J4TYIdJQ
Joc cam orice joc acum pe moment fac niste videouri cu call of duty multiplayer bf 3 multyplayer si co-op si left 4 dead 2 incerc sa fac. o sa fac si de strategie detoate.

| Antimanele104 a răspuns (pentru KeNNT3D):

Suna interesant, macar nu mai aud de LoL si de Metin si alte prostii pe care le joaca pustimea.Cel mai mult ma intereseaza partea cu Battlefield 3, mai ales ca am apucat sa il iau si eu zilele astea cu oferta EA de pe Origin.Tocmai ti-ai facut un subscriber.

| KeNNT3D a răspuns (pentru Antimanele104):

Okz xD maine ma apuc s fac un video cu bf 3 multiplayer daca e jucam amand2

| Antimanele104 a răspuns (pentru KeNNT3D):

Eu am sa fiu ocupat, fiind intr-un amplu proces de mutare de la Galati la Bucuresti.Dar ma voi delecta cu clipurile tale pana ma stabilesc.

| KeNNT3D a răspuns (pentru Antimanele104):

Ok mersi man o sa incerc sa fac cat mai multe xD