| AnDr3y123 a întrebat:

Salut, mi-am facut si eu un server de samp si nu stiu cum sa pun V.I.P, clanuri si ganguri. Serverul este luat de pe net si cand scriu /credits imi scrie in loc de numele meu (adica la: gamemod, filterscripts, maps si forum) scrie numele creatorului, si multa lume spune ca server-ul nu este al meu. Va rog ajutati-ma, cel mai folositor raspuns are funda!

3 răspunsuri:
| Ghosts a răspuns:

Nu conteaza ca este STUNT, da-mi add si te ajut cu cea mai mare placere, te voi ajuta sa te treci la /credits {gamemod/map/etc}. Id de mess este anndreyy15@yahoo.com

| AnDr3y123 explică:

O da, serverul este stunt

| Rxd_raùl_1991 a răspuns:

Cauti un server de samp roleplay? Vino pe GTA.POWERBOMB.RO. Cautam admini si helperi activi. Facem multe eventuri cu premii mari (palate, bani multi, bizz-uri, etc.) Sunt 16 factiuni:
-Politia Romana
-Serviciul Roman de Informatii (SRI)
-Armata Romana
-SMURD
-News Reporters
-Tow Car Company
-Taxi
-School Instructors
-Hitman
-Rromi
-Clanul Sadoveanu
-Clanul Capone
-Clanul Tobosaru
-Clanul Camataru
-Clanul Corsicanu
-Clanul Duduianu
www.powerbomb.ro