| Gh0sT_7715 a întrebat:

mi-am facut un server de cs... a mers 2-3 zile fara nici o problema dar azi cand am incercat sa imi aduc niste prieteni pe server, dar nu puteau sa intre. Primeau kick cu motivul " You have no entry to this server" dar eu nu le dadusem inca admin. Am incercat si eu sa intru cu alt nume care nu avea admin si am intampinat aceeasi problema. Aveti vreo idee de la ce este?

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Pentru amx:
Nu ai users.ini configurat cum trebuie.
Singurul rand care are trebui sa existe(pentru inceput) este:
"loopback" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "de"