| GamesAndrey a întrebat:

Salut, mi-am instalat Alien Isolation si cand pornesc jocul imi apare o eroare si zice ca nu imi gaseste DirectX 11, dar eu il am, (am verificat la dxdiag) spuneti-mi ce sa fac, si sa imi spuneti cum dau FUNDA!

1 răspuns:
| anonimguy3 a răspuns:

*facepalm, zice this game requires a video card with dx 11 -_- nu ca iti trebuie tie dx 11 la windows. -_- E asa greu de inteles ca ai o placa video care nu are dx 11 si care nici nu suporta jocuri pe dx 11? Alta placa video e asa grea engleza asta?