| stefun01 a întrebat:

Salut, mi-am instalat battlefield bad company 2 si cand dau sa deschid imi apare o chestie cu Send Error Report si Don't Send si daca dau pe don't send mi se inchide, si mi-am reinstalat placa video si tot nu merge, ce as putea sa fac, va rog sa ma ajutati funda

3 răspunsuri:
| Liviu_2320 a răspuns:

Nu are nimic placa video jocul cere mai mult decat ai tu placa video probabil si nu te gandi ca e stricata doar ca e un pic mai "veche"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai descarcat jocul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca l-ai descarcat de pe mai multe site-uri si nu merge, atat duce placa ta, nu inseamna ca e defecta. Uite si cerintele minime ale jocului:
http://www.buygames.ro/608.cfm
Daca pc-ul tau le respecta si tot nu merge, e posibil sa ai un virus in windows care nu permite lansarea in joc.