| Razva26 a întrebat:

mi-am instalat wind 8. si acu nu stiu ce are de nu-mi merge niciun metin nici pe sv official nici pe privat..il instalez si cand sa-l deschid I-mi da aceasta eroare: metin2.create_no_appropriate_device.daca ma ajuta cineva sa-l fac dau funda (aceasta eroare mi-o da si cu firewall activat si dezactivat.multumesc

4 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Dai click dreapta pe icoana jocului, si dupa dai pe trubleshoot comptability si urmeaza pasi de acolo si o sa iti mearga.

| Razva26 explică (pentru Myr3ll1994):

Intra in joc.dar nu pot sa dau click pe nimic...thinking adica nu pot sa aleg sv ch.po-ti sa-mi lasi id tau?

| c0ton a răspuns:

E prea nou, jocurile aparute ba din 2011 2010 2009 si altele nu-ti merg de asta nu l-am instalat imi pare rau de tine

| NewTerminator a răspuns:

Prietene de abia a aparut win 8 si tu vrei sa ai si toate jocurile pentru eu.

de abia daca merg cateva din astea destepte+