| Gabriel_Alberto_1999 a întrebat:

Mi-am luat de curand jocul : Call of Duty - Modern Warfare 3. Intru in el, nu am nici o problema. Termin prima misiune, si cand imi arata ca se incarca sa intre in a doua misiune, mi se blocheaza si mi spune : "Disk read error" sau ceva de genul, am 2 discuri, pe care le-am montat cu daemon tools. am incercat sa le schimb(unul in F - unul in G si invers.) dar degeaba!

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Eu l-am downloadad de pe net si l-am montat cu poweriso si merge brici.