| AlexCatalin25 a întrebat:

Mi-am luat de curand jocul DayZ deoarece foarte multi prieteni il joaca (de pe steam), dar a aparut o problema pe care nu o inteleg. Cand s-a terminat instalarea si am dat,,play" mi-a aparut ceva legat de BattleEye (pe moment nu am inteles ce este)... asa ca am apasat,,cancel" in loc de,, accept". Acum...intrebarea mea este daca poate avea legatura deoarece componentele pc-ului meu sunt cat de cat bune in comparatie cu cerintele jocul. Astept un raspuns!

1 răspuns:
| FratelinoDragos a răspuns:

Nu cred ca are legatura cu sistemul tau posibil sa aiba legatura cu configuratiile tale sau cu ceva updateuri mai vechi ale driverelor