| distefano01 a întrebat:

Salut, mi-am luat gta 5 de pe epic games si m-am jucat putin online, dar am facut-o cu un prieten cu cheaturi, pot sa fiu banat pe chestia asta?
(mentionez ca eu doar am jucat cu el, nu mi-a si dat bani sau alte chestii)

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca nu iti da bani nu are nimeni nimic cu tinehappy

| PainTech a răspuns:

Ar fi ridicol sa primeasca ban toata sesiunea ca e un modder in ea.
Sigur nu primesti nimic, mai ales daca nu ai primit bani modati.

Probabil nici prietenul tau nu o sa pateasca nimic la viteza in care se misca Rockstar cu trisorii...

| distefano01 explică (pentru PainTech):

De fapt, el si a luat deja ban pentru cateva zile

| PainTech a răspuns (pentru distefano01):

Perfect.