| rayul a întrebat:

Mi-am luat NFS World, l-am instalat, ma loghez apoi mi se verifica fisierele iar cand dau play, imi zice " Login failed" straight face... De ce? Ce trebuie sa ii fac?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Incearca sa iei jocul de pe site-ul oficial, daca ai descarcat gratis nu o sa iti mearga, asa am patit si eu happy

| rayul explică (pentru DarthNiger):

Pai eu l-am luat de pe site-ul lor. Acum 2 luni imi mergea... Si am facut aceeasi pasi ca si acum.

| Adelin89 a răspuns:

Daca l-ai luat pe gratis de pe net trebuia sa bagi si crackul... daca ai unul.

| rayul explică (pentru Adelin89):

L-am luat de pe net... Dar nu am crack-ul. Incerc si daca merge primesti fundahappy. Daca mai stii alte variante, te rog spune-le!