| LiviuYOO a întrebat:

Mi-am luat Team Fortress 2 de pe Steam si cand intru in joc se aude o secunda sunetul de inceput iar apoi imi iese in desktop.Ce as putea face? Exista vreo solutie sa il fac sa mearga? Cred ca problema este la placa video deoarece este un GeForce MX 440 whit Agpx.Celelalte cerinte sunt la capacitatea medie de a rula jocul deci nu asta e problema. Dupa cum spuneam, exista vreo solutie sa il fac sa mearga? Imi place foarte mult jocul si chiar as vrea sa il am.

Răspuns Câştigător
| SnowBal a răspuns:

Ok... click dreapta pe TF2 in library si fa asa > properties > local files > verify integrity of game cache si astepti si poate merge dupa.

| LiviuYOO explică (pentru SnowBal):

Nu merge sad Oricum mersi de ajutor! Ai funda. happy

1 răspuns: