| DejaVuDoc a întrebat:

Salut, mi.am luat un joc mai vechi NFS Carbon sa ma joc split screen cu un prieten, dar nu reusesc sa schimb de la solo la multiplayer, nu merge decat solo sau online, am conectat si joystick-ul si degeaba, tot nu merge, ce trebuie sa fac sa joc split screen?

Răspuns Câştigător
| AlexShadow26 a răspuns:

Sincer nu cred ca stiu inceacra nfs hot pursuit dar nu sunt sigur

4 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

carbon nu are asa ceva decat solo si online

| DejaVuDoc explică (pentru AlexShadow26):

Ba are ca am vazut pe you tube

| AlexShadow26 a răspuns (pentru DejaVuDoc):

Alea sunt pentru ps2...

| DejaVuDoc explică (pentru AlexShadow26):

Aaaaaa firar, mersi atunci, dar un nfs de se poate juca split screen?

| AlexShadow26 a răspuns (pentru DejaVuDoc):

Sincer nu cred ca stiu inceacra nfs hot pursuit dar nu sunt sigur