| claudiu331 a întrebat:

Salut, mi-am luat un joc recent, este vorba despre DarkSiders si nu imi merge. singurul lucru care mi-l zice este ceva despre rezolutie eu am rezolutia 1280x1024 si nu stiu daca trebuie sa schimb vreo ceva.Eu am 3GB RAM si o placa nVidia ge force gts 220 cu un 1GB.

4 răspunsuri:
| Aniu a răspuns:

Placa video slaba incearca sa miscorezi rezolutia cat mai mult si detaliile cat mai slabe ca sa mearga decent.

| claudiu331 explică:

Si vreau sa va mai zic ca, cand dau pe iconita de la joc mi se face ecranul negru nu mi se arata nimic si mi se ruleaza doar sunetul.

| claudiu331 explică:

Si nu imi merge sa setez grafica jocului doar grafica calculatorului dar nu stiu cat s-o setez ca sa-mi mearga.

| sadboy a răspuns:

Incearca sa setezi rezolutia de pe desktop pentru a fii egala cu cea din joc. in cazul in care nu iti merge incearca sa micsorezi rezolutia jocului, incearca 1024x768.