| yon99 a întrebat:

Mi-am luat un laptop Hp635 si nu gasesc driverele.la el. Ma poate ajuta cineva? Imi trebuie driverul de internet Relatek rtl1801 family PCI-E Fast Ethernet NIC (NDIS 6.0) ...Mai multe detalii despre laptop: Operating System: Windows Vista™ Ultimate (6.0, Build 6000) (6000.vista_gdr.090302-1506) Language: English (Regional Setting: English)System Manufacturer: Hewlett-Packard System Model: HP 635 Notebook PC BIOS: InsydeH2O Version CCB.03.61.11F.34 Processor: AMD E-300 APU with Radeon(tm) HD Graphics (2 CPUs), ~1.3GHz Memory: 1642MB RAM...Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| crynys a răspuns:

Http://h10025.www1.hp.com/......reCategory

aici le ai pe toate

1 răspuns:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Mare lucru scrii seria placilor apoi e descarci si le instalezi...