| Takizo a întrebat:

Mi-am luat un paysafe de 25 lei pentru steam dar pe paysafecard.com 25 lei inseamna 5.44 euro. Intrebarea mea e cum sa fac sa-mi pun toata suma (5.44 euro) in steam? Am vazut la un prieten ca merge facut. FUNDA!

2 răspunsuri:
| xDragosel007 a răspuns:

Nu poti decat sa bagi sume rotunde adica 5 euro, 10, 50 etc. Nu se poate, cred ca te-a mintit s-au te-a pacalit!

| alexpahar a răspuns:

Nu merge...nu stiu ce ai vazut la prietenul tau. Poti adauga doar sumele care ti le arata in steam