| anonim_4396 a întrebat:

Salut mi-am luat un xbox 360 si vreau sa va intreb cum sa-l ingrijesc?
cel mai bun raspuns funda+vot

1 răspuns:
| Alandala16616923946 a răspuns:

Îi dai de mâncare când cere (nu exagera cu mâncarea că devine leneş, îl ţi la regim că oricum vine postul Paştelui), îi faci curat când e nevoie, îl pui la somn când e ora de culcare, dacă serveşte o plimbare, îl plimbi, şi tot aşa. Adică cum, ce întrebare e asta, îl pui pe podea/suport/îl ţi în braţe şi joci până vine factura la curent, apoi o dată pe lună îl ştergi de praf cu o cârpă şi ai rezolvat dilema, foarte complicat! Baftă happy